Trenéři

Hlavní trenér – František Kordík

Foto František Kordík
František Kordík

Aktivní krasobruslař, který má splněny všechny výkonností krasobruslařké testy (1-8) a trenér krasobruslení III.třídy, licence C, který se několik let věnuje souběžně krasobruslení a krasokolečkování.

Jako krasobruslař šel cestou show a akrobacie na ledě, kdy od roku 2011 účinkuje v muzikálu na ledě a od roku 2018 provádí lední akrobatické kousky (je nejmladší saltař na bruslích v ČR). Od roku 2015 závodil jako krasobruslař v nejvyšší soutěži v rámci ČKS a každoročně se, do juniorských let, účastnil mistrovství ČR. V roce 2014 se stal nejúspěšnějším sportovcem roku a v roce 2018 stříbrným nejúspěšnějším sportovcem roku (Mostecko).

Cílem trenéra je naučit sportovce novému a dovést je na stupně pro vítěze.

Trenérka – Tereza Bendlová

Foto Tereza Bendlová
Tereza Bendlová

Bývalá krasobruslařka, která se krasobruslení závodně věnovala do svých 15 let. Závodila v pohárových soutěžích a účastnila se mistrovství ČR. Je odchovankyní krasobrulařského klubu v Chomutově, kdy v době svého aktivního bruslení trénovala souběžně v Chomutově a v Praze pod vedením certifikovaných trenérů. Již jako závodnice se podílela na trénování začínajících krasobruslařů. V roce 2016 se rozhodla nadobro ukončit svou bruslařskou kariéru a jako certifikovaný trenér licence C začala, pod hlavičkou krasobruslařského klubu v Mostě, trénovat malé bruslaře.

Nyní se trenérka věnuje bruslařům na kolečkách, kdy chce všechny své svěřence naučit ladného a krásného bruslení.

Asistent – Radek Palek

Radek Palek

Aktivní sportovec, který trenérům pomáhá s výcvikem nově příchozích – učí děti základům bruslení a následně je předává krasotrenérům.

Asistent – Mgr.Michal Turnovský

Mgr. Michal Turnovský

Aktivní sportovec, který trenérům pomáhá s výcvikem nově příchozích – učí děti základům bruslení a následně je předává krasotrenérům.