Trenéři

Hlavní trenér – František Kordík

Foto František Kordík
František Kordík

Bývalý krasobruslař, který má splněny všechny výkonností krasobruslařké testy (1-8), trenér krasobruslení III.třídy, licence C, rozhodčí III.třídy sóla a SD a student vysoké školy, který se několik let věnuje souběžně krasobruslení a krasokolečkování – nyní v pozici hlavního trenéra.

Jako krasobruslař šel cestou show a akrobacie na ledě, kdy od roku 2011 účinkuje v muzikálu na ledě a od roku 2018 provádí lední akrobatické kousky (je nejmladší saltař na bruslích v ČR). Od roku 2015 závodil jako krasobruslař v nejvyšší soutěži v rámci ČKS a každoročně se, do juniorských let, účastnil mistrovství ČR. V roce 2014 se stal nejúspěšnějším sportovcem roku a v roce 2018 stříbrným nejúspěšnějším sportovcem roku (Mostecko).

Cílem mosteckého trenéra je naučit sportovce novému a dovést je na stupně pro vítěze.

Trenérka – Tereza Bendlová

Foto Tereza Bendlová
Tereza Bendlová

Bývalá krasobruslařka, která se krasobruslení závodně věnovala do svých 15 let. Závodila v pohárových soutěžích a účastnila se mistrovství ČR. Je odchovankyní krasobruslařského klubu v Chomutově, kdy v době svého aktivního bruslení trénovala souběžně v Chomutově a v Praze pod vedením certifikovaných trenérů. Již jako závodnice se podílela na trénování začínajících krasobruslařů. V roce 2016 se rozhodla nadobro ukončit svou bruslařskou kariéru a jako certifikovaný trenér licence C začala, pod hlavičkou krasobruslařského klubu v Mostě, trénovat malé bruslaře.

Nyní se trenérka věnuje jak bruslařům na ledě tak na kolečkách, kdy chce všechny své svěřence naučit ladného a krásného bruslení.

Trenérka – Nicole Křehlová

Nicole Křehlová

Bývalá krasobruslařka a účastnice několika Mistrovství ČR stála na ledě od útlého věku do věku juniorského. Po ukončení bruslařské sezóny se začala věnovat jak trenérství – trenér krasobruslení III.třídy, Licence C, tak rozhodcovství – rozhodčí III.třídy sóla a SD a technický specialista ČKS. V současné době je kvalifikovaným trenérem a rozhodčím, kdy jí k samotnému trenérství pomáhá i studium oboru fyzioterapie na vysoké škole.

V roce 2023 přestoupila do mosteckého oddílu krasobruslení a také krasokolečkování.

Cílem trenérky je stát se neodmyslitelnou součástí mosteckého týmu a společně s ostatními trenéry dovést bruslaře k jejich nejvyšším cílům.

Asistent – Mgr.Michal Turnovský

Mgr.Michal Turnovský

Aktivní sportovec, který trenérům pomáhá s výcvikem nově příchozích – učí děti základům bruslení a následně je předává krasotrenérům.

Asistent – Radek Palek

Radek Palek

Aktivní sportovec, který trenérům pomáhá s výcvikem nově příchozích – učí děti základům bruslení a následně je předává krasotrenérům.